Aktuality
Home coaching

Home coaching -

taneční lekce u Tebe doma. Nech se vést. Zacvičíš, zatančíš si pod vedením profesionální tanečnice, která ti předá své zkušenosti. Na úrovni, která tě posune. Objednej si home coache na leden 2021.

Kurzy od 22.2. 2021

Kurzy probíhají v malých skupinkách 3-6 osob. Nepřestávejte v aktivním životě. Tancem upustíte své emoce a vyjádříte svou osobnost. Přijďte se rozhýbat. Skupinové lekce poběží od 22.2.2021. 

 

 

Tanči s Lízou

Během karantény vznikl nápad on-line lekcí. Každý týden video na jiné téma - bokové prvky, kroky, choreo. S natáčením pokračujeme i po otevření studia. Přihlásit k odběru se můžeš vpravo nahoře.

Soukromé lekce

Vyzkoušejte jaké to je, mít osobního tanečního trenéra jako celebrity. Maximálně soustředěná hodina bez zdržování, s efektivním tréninkem přizpůsobeným vám na míru. 

Cena od 500 Kč/lekce.


 

DVD Tanči s Lízou!

 Cena 99 Kč. 

objednávejte zde.

 

Jemné taneční pohyby rozvádí energii po celém těle, udržují funkční páteř a omlazují. Pánev je centrum všeho dění. Odráží (odnáší) naše pocity. Tělo je forma, ve které žijeme a určuje kvalitu našeho života. Ladným pohybem žena vyjadřuje svou jedinečnou osobnost. Tělo je více než oblečení.  Tělo je odraz naší duše. Zajišťuje náš vnitřní soulad a intenzitu prožívání lásky a krásných věcí v životě a očišťuje nás od špatných emocí.

Jestliže si břišní tanec ještě nezkoušela, jsou pro tebe určeny lekce pro začátečnice, kde se rozhýbeš a osvojíš si tradiční pohyby a základní kroky. Původ břišního tance je ženská improvizace, tedy přirozenost.  Neměj proto strach ze složitých kroků. Vše vzniká z uvolnění a prožívání hudby. Pro ženy, které se již s orientálním tancem seznámily a chtějí intenzivně tančit, učit se choreografie a improvizovat jsou určeny lekce středně pokročilé a master class (kde se také mohou připravit na vystoupení a soutěže)

 V tanci se odreaguješ, uvolníš  a naučíš se přijmout své tělo, což je nesmírně důležité pro ženské sebevědomí. Břišní tanec je archetypální ženské umění, kterým se aktivují vnitřní zdroje a intuice. Protancuješ se k hormonální rovnováze a zdraví. Pro ženu je hormonální balance zdrojem energie a štěstí v životě a to i ve vyšším věku. V břišním tance nerozhoduje věk, ani typ postavy, pomalu se staneš nejlepší verzí sebe sama.

V našich kurzech, které trvají v Čechách od roku 1998, se staráme o vysokou kvalitu a autenticitu výuky tance, ale i o to aby ses cítila příjemně, mohla se uvolnit, inspirovat, protože břišní tanec vychází z podstaty a originality každé ženy a to jak bude tanec vypadat je vždy odraz nálady a energie konkrétní ženy.

Aktuální lekce běží  v Atelieru Antonie, Plaská 4, Praha 5

Vyber si svou lekci v rozvrhu a tanči pravidelně jednou či dvaktrát v týdnu.

 

Rozvrh  zima 2021

 


 (Pokračování článku)

14.07.2020


Pro většinu z nás je samozřejmý stav, kdy žijeme převážně v hlavě. Řešíme „věci“, problémy, každodenní starosti, chceme skloubit příjemné věci s méně příjemnými povinnostmi. Čas od času nás nějaký problém doslova válcuje. Neustále na to myslíme a i když o tom máme s kým povídat a dostáváme dobré rady, ne a ne se z toho dostat. 

 (Pokračování článku)
22.02.2020

 

V sobotu 22.2.2020 vás zveme na taneční seminář na téma drum solo.

V rytmu bubnového sóla vytvoříme tanec, který perfektně následuje údery darbuky. Dobré bubnové solo se tančí samo. Intenzivní procvičení techniky břišního tance. Omi, osmičky, shimmy, vnímání rytmu a návaznost pohybu

3 hodiny tance, včetně efektivní warm-up s důrazem na posílení zad, stehen a boků. 

 Taneční workout, rozehřátí a lehké posilování je součástí workshopu (Pokračování článku)

01.01.2020

Zapište se a tančete se mnou v novém roce pravidelně - jednou, dvakrát týdně v krásném prostředí baletního sálu.

Tanec je zdrojem energie, inspirace, sex-appealu.

Zkuste exotický pohyb! Bude vás to zajímat.

 

Pravidelným tančením nezískáte jen pevné břicho, ale kompletně zformujete postavu do symetrických ženských křivek jako profesionální tanečnice.  (Pokračování článku)

26.11.2018
Chci dostávat informace od Lízy
Galerie

  

   

All rights reserved | Líza Vegrová 2012 | Tel: 737 711 024