Aktuality
V týdnu od 16.3. 2020

Kurzy se v týdnu od 16.3.2020 nekonají. Přihlaste se k odběru novinek a videí. Cvičte a tančete s námi  doma, vše později zúročíte.

Tanec v rytmu bubnů

22.února od 10 h jsme pro vás připravili workshop Tanec v rytmu bubnů "drum solo".Jestli chceš získat jistotu v rytmu a procvičit si techniku břišního tance, zapiš se na tříhodinový seminár. Cena 400,- Kč

Soukromé lekce

Vyzkoušejte jaké to je, mít osobního tanečního trenéra jako celebrity. Maximálně soustředěná hodina bez zdržování, s efektivním tréninkem přizpůsobeným vám na míru. 

Cena od 400 Kč/lekce.

Chcete miminko?

Nedaří se Vám otěhotnět? Uvažujete o umělém oplodnění? Přijďte si nejdřív zatančit Smile


 

DVD Tanči s Lízou!

 Cena 99 Kč. 

objednávejte zde.


Pro většinu z nás je samozřejmý stav, kdy žijeme převážně v hlavě. Řešíme „věci“, problémy, každodenní starosti, chceme skloubit příjemné věci s méně příjemnými povinnostmi. Čas od času nás nějaký problém doslova válcuje. Neustále na to myslíme a i když o tom máme s kým povídat a dostáváme dobré rady, ne a ne se z toho dostat. 

 (Pokračování článku)
22.02.2020

Možná jsi mé kurzy už absolvovala nebo jen přemýšlíš, jak se zabavit

  a hýbat se. Většina žen ráda tančí a myslím, že právě to by měla žena rozvíjet, svou přirozenost. Zjemnit svůj pohyb, narovnat se, zdůraznit půvab, tančit sama pro sebe, ale i s ostatními ženami. 

Břišní tanec je fenomén na pomezí sportu (získáš skvělou kondici a postavu... ani o tom nevíš) a tajemného ženského umění, které je emocionální a dovede Tě lásce a kreativitě. Orientální břišní tanec by měla vyzkoušet každá žena, bez ohledu na věk i aktuální postavu.  Protože změna může přijít. Břišní tanec je nejen  taneční styl, ale ovlivní celou vaší podstatu. Důležité je  - uvolnit se, hýbat se..vnímat se.

 Rezervuj si místo  pro sebe 

Aktuální kurzy (Pokračování článku)

05.01.2020

 

V sobotu 22.2.2020 vás zveme na taneční seminář na téma drum solo.

V rytmu bubnového sóla vytvoříme tanec, který perfektně následuje údery darbuky. Dobré bubnové solo se tančí samo. Intenzivní procvičení techniky břišního tance. Omi, osmičky, shimmy, vnímání rytmu a návaznost pohybu

3 hodiny tance, včetně efektivní warm-up s důrazem na posílení zad, stehen a boků. 

 Taneční workout, rozehřátí a lehké posilování je součástí workshopu (Pokračování článku)

01.01.2020

Zapište se a tančete se mnou v novém roce pravidelně - jednou, dvakrát týdně v krásném prostředí baletního sálu.

Tanec je zdrojem energie, inspirace, sex-appealu.

Zkuste exotický pohyb! Bude vás to zajímat.

 

Pravidelným tančením nezískáte jen pevné břicho, ale kompletně zformujete postavu do symetrických ženských křivek jako profesionální tanečnice.  (Pokračování článku)

26.11.2018
Chci dostávat informace od Lízy
Galerie

  

   

All rights reserved | Líza Vegrová 2012 | Tel: 737 711 024