Aktuality
Kurzy v létě 2020

Nové kurzy pro začátečnice i pokročilé začínají v červenci. Kurzy probíhají v malých skupinkách. Vyber si jednu lekci, která ti časově nejvíce vyhovuje a druhou přidej flexibilně. Zrelaxuj se a hýbej se.

Seminář saidi

Ve čtvrtek  23.7. 2020 od 18:00 do 21:00 vás zveme na seminář Saidi dance - tanec jižního Egypta. Veselý folklorní styl, který se tančí také s hůlkou.

Hůlky budou k zapůjčení.

 Kurzovné 400,- Kč

Tanči s Lízou

Vyzkoušejte pravidelné lekce online. Přihlaste se k odběru videí (vpravo) a dostávejte videa k domácím lekcím. Vždy na jiné téma, pro začátečnice i pokročilé.

Soukromé lekce

Vyzkoušejte jaké to je, mít osobního tanečního trenéra jako celebrity. Maximálně soustředěná hodina bez zdržování, s efektivním tréninkem přizpůsobeným vám na míru. 

Cena od 400 Kč/lekce.


 

DVD Tanči s Lízou!

 Cena 99 Kč. 

objednávejte zde.

Přihlaste se na kurzy pro začátečnice i pokročilé.  Dostaň se po karanténě do formy. Člověk by měl rozvíjet své talenty. A ženy rády tančí! 

 Jemné taneční pohyby rozvádí energii po celém těle, udržují funkční páteř a omlazují. Tělo je forma ve které žijeme a určuje kvalitu našeho života. Tělo je více než oblečení, je to odraz naší duše. Zajišťuje náš vnitřní soulad, citovost a intenzitu prožívání lásky a krásných věcí v životě. Získej skvělé tělo navždy. Zvyš si sebevědomí a proměň svůj život. Břišní tanec je archetypální ženské umění, kterým se aktivují vnitřní zdroje a intuice. Protancuješ se k hormonální rovnováze a zdraví. Pro ženu je hormonální balance zdrojem energie a štěstí v životě a to i ve vyšším věku.

Zapiš se na břišní tanec a  hýbej se stylově.  Tanči jednou nebo dvakrát týdně v malé skupině žen. V červenci si vyber lekci,, která ti nejvíce vyhovuje a druho můžeš přidat flexibilně. V červnu můžeš dorazit  i na jednotlivé lekce 1lekce/200 Kč viz níže.

Rozvrh na červenec

 


 (Pokračování článku)

14.05.2020


Pro většinu z nás je samozřejmý stav, kdy žijeme převážně v hlavě. Řešíme „věci“, problémy, každodenní starosti, chceme skloubit příjemné věci s méně příjemnými povinnostmi. Čas od času nás nějaký problém doslova válcuje. Neustále na to myslíme a i když o tom máme s kým povídat a dostáváme dobré rady, ne a ne se z toho dostat. 

 (Pokračování článku)
22.02.2020

 

V sobotu 22.2.2020 vás zveme na taneční seminář na téma drum solo.

V rytmu bubnového sóla vytvoříme tanec, který perfektně následuje údery darbuky. Dobré bubnové solo se tančí samo. Intenzivní procvičení techniky břišního tance. Omi, osmičky, shimmy, vnímání rytmu a návaznost pohybu

3 hodiny tance, včetně efektivní warm-up s důrazem na posílení zad, stehen a boků. 

 Taneční workout, rozehřátí a lehké posilování je součástí workshopu (Pokračování článku)

01.01.2020

Zapište se a tančete se mnou v novém roce pravidelně - jednou, dvakrát týdně v krásném prostředí baletního sálu.

Tanec je zdrojem energie, inspirace, sex-appealu.

Zkuste exotický pohyb! Bude vás to zajímat.

 

Pravidelným tančením nezískáte jen pevné břicho, ale kompletně zformujete postavu do symetrických ženských křivek jako profesionální tanečnice.  (Pokračování článku)

26.11.2018
Chci dostávat informace od Lízy
Galerie

  

   

All rights reserved | Líza Vegrová 2012 | Tel: 737 711 024