Aktuality
Letní intenzivní týden v Praze

Od pondělí 8.7.-11.7. vždy večer od 18:30-20:00 lekce břišního tance pro začátečnice i pokročilé. Zůstáváš v Praze? Připoj se i Ty. Intenzivní kurz se koná na Praze 8, Na Pěšinách 44, 2 min.od metra Kobylisy. Kurzovné 1000 Kč.

Soukromé lekce

Soukromé lekce dopoledne i večer. Intenzivní tréning přizpůsobený vám na míru. Tančete jako celebrity. Soustředěná hodina bez zdržování dle vašich možností. Nová, lepší cena!

Zhubnout. Jak?

Chceš zhubnout, citit se lehce a fajn? Změnit fungování svého těla je v podstatě jednoduché. Jídlo je základ. Já i mnoho lidí, kteří pochopili, už žijí štíhlý život bez nemocí a strachu z nich. Rozhodni se a nech si poradit, i online.

Chcete miminko?

Nedaří se Vám otěhotnět? Uvažujete o umělém oplodnění? Přijďte si nejdřív zatančit Smile  Zní to fantasticky, ale sedavý způsob života  narušuje naší rozmnožovací funkci.


 

DVD Tanči s Lízou!

 Cena 99 Kč. 

objednávejte zde.

 

Chceš se hýbat sponntáně, žensky a s maximalními benefity pro ženské tělo? Máš ráda rytmus, ladnost a toužíš být středem pozornosti?

Tak to je pro tebe břišní tanec to pravé.

Naučíš se autentický orientální  břišní tanec a otevře se ti nové ženské vnímání..  Ve skupinových lekcích začínáme od základů jednoduchýmy kroky a technikou boků, zadku a břicha.

 

Ale i paží a páteře. Jemné taneční pohyby rozproudí energii po celém těle, udržují funkční páteř a oživují. Pánev je centrum všeho dění. Odráží (odnáší) naše pocity. Tělo je forma, ve které žijeme a určuje prožívání života. Ladným pohybem žena vyjadřuje svou lásku, jedinečnou osobnost  a cit. Tělo je více než oblečení, je to náš nejbližší chrám. Je to odraz naší duše. Zajišťuje náš vnitřní soulad a intenzitu prožívání lásky a krásných věcí v životě. Tanec očišťuje od negativních emocí. Nejsou to jen endorfiny, proč se po hodine tance cítíte veselí a bezstarostní.

 Původ břišního tance je ženská improvizace, tedy přirozenost.  Neměj proto strach ze složitých kroků. Vše vzniká z uvolnění a prožívání hudby. Pro ženy, které se již s orientálním tancem seznámily a chtějí intenzivně tančit, učit se choreografie a improvizovat jsou určeny lekce středně pokročilé a master class (kde se také mohou připravit na vystoupení a soutěže)

 V tanci se odreaguješ, uvolníš  a naučíš se přijmout své tělo, což je nesmírně důležité pro ženské sebevědomí. Břišní tanec je archetypální ženské umění, kterým se aktivují vnitřní zdroje a intuice. Protancuješ se k hormonální rovnováze a zdraví. Pro ženu je hormonální balanc zdrojem energie a štěstí v životě a to i ve vyšším věku. V břišním tanci nerozhoduje věk, ani typ postavy. Postupně se napojíš na vyšší zdroje a staneš se nejlepší verzí sebe sama.

V našich kurzech, které trvají v Čechách od roku 1998, se staráme o vysokou kvalitu a autenticitu výuky tance, ale i o to aby ses cítila příjemně, mohla se uvolnit, inspirovat, protože břišní tanec vychází z podstaty a originality každé ženy a to jak bude tanec vypadat, je vždy odrazem nálady a energie konkrétní ženy.

 

 

.

Letní intenzivní týden v Praze 2024


 (Pokračování článku)

19.06.2023


Pro většinu z nás je samozřejmý stav, kdy žijeme převážně v hlavě. Řešíme „věci“, problémy, každodenní starosti, chceme skloubit příjemné věci s méně příjemnými povinnostmi. Čas od času nás nějaký problém doslova válcuje. Neustále na to myslíme a i když o tom máme s kým povídat a dostáváme dobré rady, ne a ne se z toho dostat. 

 (Pokračování článku)
22.02.2020

Věřte, že pozitivní vlivy tančení můžeme pozorovat na úrovni fyzické i psychické. (Pokračování článku)
04.11.2018

Ještě váháte s přihlášením na taneční hodiny? Přečtěte si 10 důvodů proč tančit břišní tanec. (Pokračování článku)
05.04.2016
|Novější| - |Starší|
Chci dostávat informace od Lízy
Galerie

  

   

All rights reserved | Líza Vegrová 2012 | Tel: 737 711 024