Aktuality
Vyzkoušejte lekci!

Přijít vyzkoušet taneční lekci zdarma můžete právě teď v rámci jarních kurzů . Využijte příležitost seznámit se s orientálním tancem.

Kurz pro úplné začátečnice

Aktuální kurz pro úplné začátečnice se koná v pondělí 2.5. v 18:30 h. Přijďte se s hýbat a zároveň se bavit.

Kurz v Dejvicích

Lekce pro ženy různého věku. Celkové protažení. Svěží taneční kombinace. Ozdravná technika břišního tance zrychlí váš metabolismus a lymfatický systém.

Chcete miminko?

Nedaří se Vám otěhotnět? Uvažujete o umělém oplodnění? Přijďte si nejdřív zatančit Smile


 

DVD Tanči s Lízou!

 Cena 200 Kč. 

objednávejte zde.


Pro většinu z nás je samozřejmý stav, kdy žijeme převážně v hlavě. Řešíme „věci“, problémy, každodenní starosti, chceme skloubit příjemné věci s méně příjemnými povinnostmi. Čas od času nás nějaký problém doslova válcuje. Neustále na to myslíme a i když o tom máme s kým povídat a dostáváme dobré rady, ne a ne se z toho dostat. 

 (Pokračování článku)
01.05.2016

Ještě váháte s přihlášením na taneční hodiny? Přečtěte si 10 důvodů proč tančit břišní tanec. (Pokračování článku)
05.04.2016

Věřte, že pozitivní vlivy tančení můžeme pozorovat na úrovni fyzické i psychické. (Pokračování článku)
04.04.2016

Tančete beledi. Velmi ženský, rytmický tanec původem z Káhiry. Pomalé  pohyby do tónů akordeonu a stupňující se rytmus masmoudi sogheir. Baladi hudba je městský lidový styl, který se vyvíjel z tradičních egyptských hudebních stylů na počátku 20. století. Zvuky akordeon a saxofon jsou charakteristickými zvuky  beledi hudby - oba jsou západní nástroje. Cílem tanečnice je následovat melodii a gradovat rytmické pohyby.

Tanečnice obléká pouzdrové dlouhé šaty s výstřihem a dvěma rozparky. Boky jsou zdůrazněné pásem, ruce tradičně zdobí velké množství náramků.  (Pokračování článku)

02.10.2015
Chci dostávat informace od Lízy
Galerie

All rights reserved | Líza Vegrová 2012 | Tel: 737 711 024