Aktuality
Vánoční voucher

Darujte pod stromeček poukaz na taneční kurz, víkendový workshop nebo soukromou lekci. Vyber emotivní a expresní dárek! Vouchery v hodnotě 400 Kč a 1600 Kč.

Kurzy od ledna 2020

V novém roce začínáme od 13.ledna 2020. Rezervace kurzu do konce roku + dárek. Kurzy pro úplné začátečnice i pokročilé. Nastartujte svěží nový rok. Tančete a těšte se na každou další lekci!

Soukromé lekce

Vyzkoušejte jaké to je, mít osobního tanečního trenéra jako celebrity. Maximálně soustředěná hodina bez zdržování, s efektivním tréninkem přizpůsobeným vám na míru. 

Cena 400,- Kč/60 min. 

Chcete miminko?

Nedaří se Vám otěhotnět? Uvažujete o umělém oplodnění? Přijďte si nejdřív zatančit Smile


 

DVD Tanči s Lízou!

 Cena 99 Kč. 

objednávejte zde.

 

Možná jsi mé kurzy už absolvovala nebo jen přemýšlíš , jak se zabavit. Většina žen ráda tančí a myslím, že právě to by měla žena rozvíjet, svou přirozenost. Zjemnit svůj pohyb, narovnat se, zdůraznit půvab, tančit sama pro sebe, ale i s ostatními ženami. 

Břišní tanec je fenomén na pomezí sportu (získáš skvělou kondici a postavu... ani o tom nevíš)) a tajemného ženského umění, které je emocionální a dovede Tě lásce a kreativitě. Orientální břišní tanec by měla vyzkoušet každá žena, bez ohledu na věk i  aktuální postavu.  Protože změna může přijít. Důležité je  - uvolnit se, hýbat se..vnímat se.

  Od 25.listopadu 2019 můžeš přijít na pokračovací kurzy i na jednotlivé hodiny. Odreagovat se od vánočního shonu a mít ze sebe dobrý pocit.

Rezervuj si místo  pro sebe 

Aktuální kurzy (Pokračování článku)

04.06.2019


Pro většinu z nás je samozřejmý stav, kdy žijeme převážně v hlavě. Řešíme „věci“, problémy, každodenní starosti, chceme skloubit příjemné věci s méně příjemnými povinnostmi. Čas od času nás nějaký problém doslova válcuje. Neustále na to myslíme a i když o tom máme s kým povídat a dostáváme dobré rady, ne a ne se z toho dostat. 

 (Pokračování článku)
22.05.2019

V sobotu 25.5. 2019 vás zveme na workshop tanečního stylu "beledi" - egyptský speciální styl. Od melodie k rytmu.

Buben, akordeon a vaše tělo v pohybu. Pomalé vlnivé pohyby, vystřídá extatické finále. Workshop Beledi břišního tance je vhodný pro mírně (min. 10 lekcí za sebou) až více pokročilé.

Tři hodiny(vašeho) tance. Improvizace, choreografie ...obojí. (Pokračování článku)

12.04.2019

Zapište se a tančete se mnou v novém roce pravidelně - jednou, dvakrát týdně v krásném prostředí baletního sálu.

Tanec je zdrojem energie, inspirace, sex-appealu.

Zkuste exotický pohyb! Bude vás to zajímat.

 

Pravidelným tančením nezískáte jen pevné břicho, ale kompletně zformujete postavu do symetrických ženských křivek jako profesionální tanečnice.  (Pokračování článku)

26.11.2018
Chci dostávat informace od Lízy
Galerie

  

   

All rights reserved | Líza Vegrová 2012 | Tel: 737 711 024